Nikolics képtelen leállni a gólgyártással

Nikolics Nemanja továbbra is remek formában van: a magyar válogatott csatár az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi fordulójában is gólt szerzett. A magyar játékos már tizenhárom bajnoki találatnál jár a szezonban.

A Chicago Fire ezúttal a New England Revolution otthonában lépett pályára, és Nikolics révén már a 18. percben vezetéshez jutottak. A magyar támadó álomszerű passzt kapott egyik csapattársától, és ugyan elsőre nem tudta értékesíteni a ziccert, a kipattanót már minden nehézség nélkül gólra váltotta.

Match Highlights | Chicago Fire 2:1 New England Revolution | June 17, 2017

The Chicago Fire remained among the hottest teams in the league Saturday night with a 2-1 road win at New England. Watch highlights in the video above. Want to see more from the Chicago Fire? Subscribe to our channel at http://www.youtube.com/officialfiresoccer. Facebook: http://www.facebook.com/chicagofire Twitter: http://www.twitter.com/chicagofire Want to get to a game?

A Chicago Solignac góljával a 61. percben már két góllal vezetett, és miután a New Englandnek csak a szépítés jött össze, 2-1-re megnyerték a találkozót Nikolicsék. A mostani siker azt jelenti, hogy második helyen állnak a keleti konferenciában, és hátrányuk csupán egy pont a listavezető Toronto mögött.

Az MLS másik magyarja, Sallói Dániel nem lépett pályára ebben a fordulóban, csapata pedig 0-0-s döntetlent játszott.