Klub-vb döntő és City-Tottenham rangadó – Sportmenü

shadow

M4 Sport
9.30: Úszás, Rövidpályás Eb, Koppenhága, előfutamok (élő)
13.00: Kézilabda, férfi NB1, B.Brau Gyöngyös-Váci KSE (élő)
15.00: Labdarúgás, Klubvilágbajnokság, bronzmérkőzés, Pachuca-Al Jazira (élő)
18.00: Labdarúgás, Klubvilágbajnokság, döntő, Real Madrid-Gremino (élő)

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, Világkupa, Val d’Isere, női lesiklás (élő)
11.45: Biatlon, Világkupa, Annecy, női üldözés (élő)
12.30: Alpesi sí, Világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás (élő)
13.45: Sífutás, Világkupa, Toblach, férfi 15 km szabadstílus (élő)
14.45: Biatlon, Világkupa, Annecy, férfi üldözés (élő)
15.30: Síugrás, Világkupa, Engelberg, HS 137 (élő)
19.30: Snooker, Skót Open, elődöntő (élő)

Eurosport 2
10.45: Sífutás, Világkupa, Toblach, női 10 km szabadstílus (élő)
12.30: Snowboard, Világkupa, Montafon (élő)
14:00: Snooker, Skót Open, elődöntő (élő)
15.20: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Bayern München (élő)
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Hoffeinheim (élő)

Sport 1
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Sociedad (élő)
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Valencia (élő)
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Mardrid-Alaves (élő)
20.30: Amerikai foci, NFL, Detroit Lions-Chicago Bears (élő)
02.15: Amerikai foci, NFL, Kansas City-Los Angeles Rams (élő)

Sport 2
13.00, 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 3. nap (élő)
01.30: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Utah Jazz (élő)

SportM
13.15, 15.15, 17.15: Lóverveny, Futam (élő)

Digisport 1
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese (élő)
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Cagliari (élő)

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hibernian (élő)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-PSG (élő)
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Lille (élő)

Digisport 3
13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Montpellier-Glagow Warriors
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liege-Gent (élő)
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Guingamp (élő)

Spíler TV
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Crystal Palace (élő)
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton (élő)
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham (élő)

Related Posts