Oda-vissza legyőzte a címvédő Szolnokot az Eger a BL-ben

Az edzőváltáson áteső OSC bravúros döntetlent játszott a Dinamo Moszkva otthonában, az Eger két héten belül másodszorra is legyőzte a címvédő Szolnokot a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, ezúttal 6-3-ra. Összefoglalónk.

Az OSC-t hétfőn vette át a lemondott Petik Attila helyére beugró Tóth László, akinek első meccsén 7-7-es döntetlent játszottak az újbudaiak a Dinamo Moszkva vendégeként. A Dinamo az idei sorozat meglepetéscsapata, ezelőtt a BL-ezüstérmes Jug Dubrovnikot 12–11-re, a Hannovert 9–6-ra győzte le hazai medencében, majd 9–9-es döntetlent játszott a Bresciával. Az OSC ellen pedig 10-5-re nyert Budapesten januárban. Ehhez képest Erdélyi Balázsék a negyedik negyed elejéig vezettek, iksz lett a vége.

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, főtábla, 7. forduló

A-csoport

Dinamo Moszkva (orosz) – A-Híd-OSC–Újbuda 7–7 (1–2, 1–1, 2–2, 3–2)

Gólszerzők: Ivankov 2, Subotic 2, Kholod 2, Pijetlovic, ill. Seman 2, Randjelovic, Kovács G., Hegedüs, Erdélyi, Ubovic