Fucsovics-Cilic vasárnap este Indian Wellsben - Sportmenü

shadow

M4 Sport

14.00: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Nyíregyháza (élő)

15.45: Kézilabda, női NB I, Érd-Siófok (élő)

Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, vk, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kvitfjell (élő)

12.00: Sífutás, vk, női szabadstílusú 30 km, Oslo (élő)

13.30: Sílövészet, vk, férfi tömegrajtos, Kontiolahti (élő)

14.15: Síugrás, vk, Oslo (élő)

19.45: Sznúker, Gibraltár Open, döntő (élő)

Eurosport 2

9.45: Sznúker, Gibraltár Open (élő)

13.45: Kerékpár, Párizs-Nizza, 8. szakasz (élő)

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-RB Leipzig (élő)

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt (élő)

22.00: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Los Angeles Galaxy (élő)

Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Sociedad (élő)

16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Bietigheim - FTC-Rail Cargo Hungaria (élő)

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Leganés (élő)

Sport 2

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo (élő)

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Benevento (élő)

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese (élő)

17.15: Röplabda, női Közép-európai Liga, döntő (élő)

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli (élő)

22.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells (élő)

Digisport 2

12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Celtic

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Marseille

Digisport 3

12.25: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Kiel (élő)

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice (élő)

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Caen (élő)

19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells (élő)

22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells (élő)

Spíler 1 TV

14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford (élő)

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Tottenham (élő)