A Szeged a kézi BL-ben, a Vidi a Magyar Kupában szerepel - sportmenü

shadow

M4 Sport
12.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Cigánd-Mol Vidi FC (élő)
15.15: Kézilabda, férfi NB I, Komló-Cegléd (élő)
21.00: Kosárlabda, női vb, Spanyolország-Puerto Rico (élő)

Eurosport 1
10.00 és 14.30: Kerékpár, országúti vb, női és férfi csapatidőfutam, Innsbruck (élő)
18.30: Lósport, díjugratás, Egyesült Államok (élő)

Eurosport 2
10.30, 12.30, 15.30 és 17.30: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante (élő)

Sport 1
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Flensburg (élő)
16.45: Kézilabda, férfi BL, PSG-Celje (élő)
18.45: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - Nantes (élő)

Sport 2
12.00: Autósport, TCR, Monza, 2. futam (élő)
13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Regensburg (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Mainz (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-RB Leipzig (élő)
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Aves (élő)
22.00: Amerikaifutball, NFL, LA Rams-LA Chargers (élő)

Digisport 1
7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul (élő)
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli (élő)
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AS Roma (élő)
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Juventus (élő)

Digisport 2
13.10: Autósport, EuroFormula Open, Monza, 2. futam (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-PSG (élő)
17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Budapest-Liptovsky Mikulás (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille (élő)

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Genoa (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Bordeaux (élő)
19.20: Labdarúgás, török bajnokság, Akhisarspor-Galatasaray (élő)

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Chelsea (élő)
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton (élő)

Spíler2 TV
8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés (élő)
10.40, 12.20 és 14.00: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam (élő)
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villareal-Valencia (élő)
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Athletic Bilbao (élő)
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Girona (élő)