Képernyőn a Chelsea-ManCity, a Schalke-Dortmund és a barcelonai derbi - Sportmenü

shadow

M4 Sport
9.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Almati
15.00: Vízilabda, női ob I, ZF-Eger - BVSC-Zugló
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Budapest Honvéd
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MOL Vidi FC

Eurosport 1
9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi óriás-műlesiklás 1. és 2. futam
11.00: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, női szuperóriás-műlesiklás
14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női 7,5 km
15.30 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő
17.30 és 18.45: Szánkó, világkupa, Calgary

Eurosport 2
9.15: Sífutás, világkupa, Beitostolen, női szabadstílusú 15 km
12.00: Sífutás, világkupa, Beitostolen, férfi szabadstílusú 30 km
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő
19.00: Hódeszka, világkupa, félcső, Copper Mountain
20.45: Szánkó, világkupa, Calgary, csapat
23.00: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő, Vancouver, női kűr

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Setubal-Benfica

Sport 2
15.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Svédország-Franciaország
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Szerbia-Oroszország

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Frosinone
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AS Roma
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Sampdoria

Digisport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Rizespor
19.55: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam

Digisport 3
18.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Girondins Bordeaux

Spíler 1 TV
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Fulham
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Tottenham Hotspur

Spíler 2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-FC Barcelona

MTI