Klub-vb döntő és City-Tottenham rangadó - Sportmenü

shadow

M4 Sport

9.30: Úszás, Rövidpályás Eb, Koppenhága, előfutamok (élő)

13.00: Kézilabda, férfi NB1, B.Brau Gyöngyös-Váci KSE (élő)

15.00: Labdarúgás, Klubvilágbajnokság, bronzmérkőzés, Pachuca-Al Jazira (élő)

18.00: Labdarúgás, Klubvilágbajnokság, döntő, Real Madrid-Gremino (élő)

Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, Világkupa, Val d'Isere, női lesiklás (élő)

11.45: Biatlon, Világkupa, Annecy, női üldözés (élő)

12.30: Alpesi sí, Világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás (élő)

13.45: Sífutás, Világkupa, Toblach, férfi 15 km szabadstílus (élő)

14.45: Biatlon, Világkupa, Annecy, férfi üldözés (élő)

15.30: Síugrás, Világkupa, Engelberg, HS 137 (élő)

19.30: Snooker, Skót Open, elődöntő (élő)

Eurosport 2

10.45: Sífutás, Világkupa, Toblach, női 10 km szabadstílus (élő)

12.30: Snowboard, Világkupa, Montafon (élő)

14:00: Snooker, Skót Open, elődöntő (élő)

15.20: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Bayern München (élő)

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Hoffeinheim (élő)

Sport 1

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Sociedad (élő)

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Valencia (élő)

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Mardrid-Alaves (élő)

20.30: Amerikai foci, NFL, Detroit Lions-Chicago Bears (élő)

02.15: Amerikai foci, NFL, Kansas City-Los Angeles Rams (élő)

Sport 2

13.00, 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 3. nap (élő)

01.30: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Utah Jazz (élő)

SportM

13.15, 15.15, 17.15: Lóverveny, Futam (élő)

Digisport 1

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese (élő)

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli (élő)

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Cagliari (élő)

Digisport 2

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hibernian (élő)

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-PSG (élő)

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Lille (élő)

Digisport 3

13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Montpellier-Glagow Warriors

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liege-Gent (élő)

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Guingamp (élő)

Spíler TV

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Crystal Palace (élő)

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton (élő)

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham (élő)