Veszprém-Szeged, Inter-Milan, Hamilton ötszörös világbajnok lehet - Sportmenü

shadow

M4 Sport
10.30: Birkózás, világbajnokság, Budapest, selejtezők
15.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kaposvár-Nyíregyháza
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged
20.10: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam

Eurosport 1
11.00: Asztalitenisz, férfi világkupa, Párizs, elődöntők
13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, döntő
17.00: Kerékpár, pálya világkupa, Saint-Quentin en Yvelines

Eurosport 2
9.30: Atlétika, maraton, Amszterdam
15.00 és 16.00: Asztalitenisz, férfi világkupa, Párizs, bronzmérkőzés és döntő
21.15 és 23.15: Labdarúgás, MLS

Duna World
17.30: Birkózás, világbajnokság, Budapest, elődöntők
19.00: Bírkózás, világbajnokság, Budapest, döntők

Sport 1
13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, Thüringer HC-Győri Audi ETO
16.00: Autósport, TCR, Barcelona, 2. futam
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, Bietigheim - FTC-Rail Cargo Hungária

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Freiburg
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Chicago Bears-New England Patriots
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Washington Redskins-Dallas Cowboys

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Frosinone-Empoli
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Torino
17.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Cagliari
20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AC Milan

Digisport 2
11.00 és 13.30: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
14.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Lazio
17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Salzburg
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille

Digisport 3
13.30: Autósport, EuroFormula Open, Barcelona, 2. futam
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Bordeaux
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etienne-Rennes
19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Besiktas

Spíler 1
7.00: Gyorsaságimotoros-vb, MotoGP, futam
17.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Crystal Palace

Spíler 2
16.15: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Athletic Bilbao
18.30: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Espanyol
20.45: Labdarúgás, La Liga, Betis-Valladolid

MTI