Babos Timiék már az elődöntőért játszanak

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic a negyeddöntőbe jutott Indian Wellsben, miután két játszmában 6:1, 7:5 arányban legyőzte a Katerina Bondarenko, Alekszandra Krunic kettőst a női párosok második fordulójában.

Azt gondolom, nagyon jól játszottunk 6:1, 4:0-ig. Utána picit megakadtunk. - értékelt honlapján Babos, hozzátéve, hogy jól teljesítenek együtt, érzik egymás játékát. "Elég trükkös ellenfelünk volt, de mi is jól játszottunk. Nagyon boldog vagyok! Egyre jobb volt a játékunk, az első meccsen is folyamatosan javultunk. A másodikat még jobban kezdtük és a megakadás után jól is fejeztük be - fogalmazott. Babos kiemelte, fontos neki a páros, és nagy céljai vannak. Küzdünk rendesen, hogy minél jobb eredményt érjünk el - fűzte hozzá.

Az idei Australian Openen győztes páros negyeddöntős ellenfele az Aojama Suko, Jang Csao-hszüan japán, kínai páros és az ötödik kiemelt Monica Niculescu, Andrea Hlavackova román, cseh kettős párharcának továbbjutója lesz.

Egyéniben Serena Williams és Venus Williams is nyert, és a következő fordulóban egymás ellen folytatják.